RoCk DüKKanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RoCk DüKKanı

Cinema Bizarre ve Evanescence Fanlarının Buluşma Noktası ! CBEVAFANTURK...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 100'e kadar sayma
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 1:29 am tarafından purpledreams

» kelime türetme
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 11:33 pm tarafından strify 4ever!!

» ANTI_SOAD'sız olmaz xD
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 11:29 am tarafından Verrückt

» En sevdiğiniz 3 Üye
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 6:20 pm tarafından purpledreams

» **verrückt**
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 6:35 pm tarafından Verrückt

» Kiro'dan Bir Kaç Şey
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:28 am tarafından Verrückt

» Grup Biyografisi
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:27 am tarafından Verrückt

» Yeni logomuz nasıl
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 11:49 pm tarafından Zachery

» Strify Resimleri
Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 11:33 am tarafından ...emiLy...

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
...emiLy...
Bring Me To Life Tercümesi I_vote_lcapBring Me To Life Tercümesi I_voting_barBring Me To Life Tercümesi I_vote_rcap 
purpledreams
Bring Me To Life Tercümesi I_vote_lcapBring Me To Life Tercümesi I_voting_barBring Me To Life Tercümesi I_vote_rcap 
ohJhmqhR
strify 4ever!!
sda...Amy
Zachery
Verrückt
aykut
PunkiePukky
ANTI_SOAD
Player

Bring Me To Life Tercümesi

YazarMesaj
purpledreams
Moderatör
Moderatör
purpledreams

Kadın
Hobi : müzik ve gezmek

Bring Me To Life Tercümesi Empty
MesajKonu: Bring Me To Life Tercümesi   Bring Me To Life Tercümesi Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 6:30 pm

Nasıl bakabiliyorsun gözlerimin içine,
Seni özüme doğru götüren açık kapılar gibi
Can taşımadan bezdiğim bu yerlerde ruhum soğuklarda uyumaktaydı
Sen onu oralarda bulana kadar,
Yuvasına geri götürüne kadar,
İçimi uyandırana kadar

İçimi uyandır
Seslen bana ve kurtar beni karanlıklardan
Harekete geçir kanımı, aksın
Yaşamamışlığım belirmeden,
Kurtar beni hiçliğimden

Neyden mahrum kaldığımı şimdi anlıyorum
Beni hemen terk edemezsin
İçime nefesini ver ve gerçek yap beni
Hayata döndür beni
Senin dokunuşların
Senin sevgin olmadan içim buz tutmuş gibi
Tüm bu ölüm arasında, tek sensin, hayat olan.
İnanamıyorum nasıl göremedim bu kadar zaman
Karanlıkta yaşıyordum ama sen orda, önümdeydin.
Bin yıldır uyuyormuşum anlaşılan
Her şeye açmalıyım gözlerimi
Beni ölüme terk etme
Bir tek ses, bir tek düşünce olmayan bu yerde..
Daha fazlası yaşanmalı

Beni hayata döndür

Bring Me To Life Tercümesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bring Me To Life